HİZMETLER

Kuru Gıda ve İçecek Ürünleri

Pirinçler – bakliyatlar, çorbalar ve püreler, soslar, baharatlar, konserveler, çeşniler, irmikler, unlar, makarnalar, erişteler, salçalar, turşular, yağlar, şekerler, şekerlemeler ve çikolatalar, helvalar, tahinler ve pekmezler, pastacılık ürünleri, kuruyemiş ve kuru meyveler, bal, reçel, marmelat, zeytinler, Türk kahvesi, hazır kahveler, kahve beyazlatıcıları, çay çeşitleri, toz içecekler, meyve su ve nektarları, sebze suları, yöresel içecekler, gazlı içecekler, gazozlar, sodalar ve doğal kaynak suları gibi her işletmenin ihtiyaç duyabileceği kuru gıda ve içecek çeşitleri yer almaktadır. 

Hijyen ve Temizlik Ürünleri

Hijyen ve temizlik ürünleri kategorimizde, ev dışı tüketim alanlarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ürünlerin tedariğini profesyonel dağıtım ekibimizle doğru zamanda, hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet verme ilkemizden ödün vermiyoruz.

Süt ve Süt Ürünleri

Peynirden süte, yağlardan kremaya, sütlü tatlılardan dondurulmuş unlu mamullere kadar mutfakların en önemli ihtiyaçları arasında yer alan süt ve süt ürünlerinin tedarik sürecini, kusursuz hizmet garantimizden ödün vermeyerek yönetiyoruz.

Gıda Dışı

Ev dışı tüketim sektöründe hizmet verdiğimiz tüm firmaların her türlü tüketim ihtiyacını karşılamaya çalışıyoruz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hazırlamış olduğumuz gıda dışı tüketim kategorimizde; tek kullanımlık ürünler, ambalaj ürünleri, kağıt ürünleri, makine ve ekipmanları, mutfak malzemeleri, ofis ve kırtasiye ürünleri, temizlik kimyasalları ve temizlik malzemeleri yer almaktadır.

Et ve Et Ürünleri 

Restoran, otel, kafe zincirleri, turistik işletmeler, okul, ofis, kamu kurumları gibi ev dışı işletmelerin tüm ham madde ihtiyacını karşılayabileceğimiz geniş ürün yelpazesine sahibiz. Et ve Et Ürünleri kategorimizdeki ürünlerin tamamı birinci kalitedir.

 

Güncel
Zırhlıoğlu ailesine katılmak, ilanları görüntülemek için lütfen tıklayınız.
İletişim